Materiały reklamowe

Katalogi

Katalog jest jedną z najbardziej eleganckich możliwości przedstawienia w sposób graficzny usług i produktów. Wraz z profesjonalnym przygotowaniem fotograficznym, niewątpliwie podwyższy prestiż firmy w każdej dziedzinie.

Foldery

Folder reklamowy to z reguły najbardziej prestiżowy materiał reklamowo-informacyjny firmy. Jest to elegancka forma prezentacji oferty firmy, nie przeznaczona dla masowego odbiorcy, a raczej dla starannie wybranego Klienta. Często opracowywany w kilku językach, najpełniej pokazuje, co firma ma do zaoferowania.

Ulotki

Ulotki sprawdzają się, gdy chcesz dotrzeć do maksymalnie szerokiej grupy odbiorców w możliwie krótkim czasie. Najlepiej pasują do biznesu o lokalnym charakterze. Ich zaletą jest również stosunkowo niska cena.

Plakaty

Plakaty są świetnym materiałem promocyjnym dla zdarzeń o charakterze artystycznym, informacyjnym lub wizerunkowym. Poprzedzają zdarzenie zwracając uwagę. Interesują i przemawiają do odbiorców.

Bannery

Banner to bardzo czytelna, skuteczna oraz mobilna forma reklamy. Dociera wszędzie tam gdzie tego potrzebujemy.

Billboardy

Billboard to świetne medium reklamowe. Wymaga lapidarności i inteligencji, stanowi atrakcyjną opcję, dzięki możliwości ustalania jej zasięgu geograficznego. Billboard jest skuteczną metodą prezentacji, przesłania towarzyszącego marce oraz wyeksponowania marki w przestrzeni publicznej.

Reklama świetlna

Dobrze usytuowana, podświetlona oraz przejrzyście zaprojektowana reklama pozwala błyskawicznie dotrzeć do siedziby firmy. Stworzona w nowoczesnej technologii podświetlanej, będzie służyć przez cały czas o każdej porze dnia i nocy podkreślając wizerunek każdej firmy.

Reklama prasowa

Prasa jako narzędzie mass mediów odbierana przez każdą grupę wiekową, pozwala zwrócić uwagę czytelnika na istnienie i działanie firmy. Reklama może być zarówno trafnie zredagowaną informacją prasową, jak i graficzną.

Gadżety reklamowe

W obecnym świecie biznesu ilość form gadżetów reklamowych jest już niemożliwa do sprecyzowania. Wizytówka w postaci pamiątkowego prezentu wywiera równie wielki efekt estetyczny, informacyjny i sentymentalny. Pozwala mile kojarzyć daną markę.