Wizerunek Pewny Siebie

kofeina_kubek2

 

Agencja Kofeina Public Relations zajmuje się budowaniem wizerunku medialnego firm oraz osób medialnych. Doradzamy i planujemy strategie z obszaru budowania wizerunku, zarządzania sytuacją kryzysową oraz analizy rynku. Mamy duże doświadczenie w kreacji, przeprowadziliśmy szereg kampanii reklamowych, zarówno w mediach tradycyjnych jak i w Internecie. Osiągamy sukcesy z zakresu reklamy internetowej, zaczynając od tworzenia serwisów WWW, na pozycjonowaniu kończąc.

Kim Jesteśmy

Łączymy ze sobą mechanizmy i techniki komunikacji Public Relations, reklamy oraz marketingu, żeby stworzyć przekaz maksymalnie docierający do Waszych Klientów.

Co nas odróżnia od konkurencji?

1. Rozwiązujemy problemy. W agencji Kofeina Public Relations nigdy nie proponujemy gotowych produktów. Filozofia naszej pracy polega na rozwiązywaniu problemów. Bacznie słuchamy naszych klientów i szukamy sposobów na udoskonalenie ich działalności. Niezależnie od tego co jest problemem – zawsze staramy się znaleźć i zaproponować najlepsze wyjście z sytuacji. Nasi klienci nie pytają nas o konkretne usługi, tylko mówią co należny poprawić.

Przekonaj się sam – zadzwoń i spotkaj się z nami na bezpłatnych konsultacjach.

2. Analizujemy sytuacje. Nie da się stworzyć skutecznej kampanii bez dogłębnej znajomości rynku, poznania zalet i wad firmy, jej przewagi nad konkurentami czy tez bez zrozumienia potrzeb docelowego klienta. Każda z naszych realizacji poprzedzona jest szczegółowym zapoznaniem się z oferta klienta oraz gruntownym badaniem rynku. W nasze realizacje wkładamy więcej czasu i więcej energii niż nasi konkurenci, dlatego długie terminy realizacji to nasza zaleta. To coś, co przekłada się na nasza skuteczność i wymierne zyski dla naszych klientów.

Dla nas nie jesteś „następnym klientem”, tylko „tym klientem”.

3. Wszystko w jednym miejscu. Nasza przewaga nad konkurencja jest wszechstronność. Współpracujemy ze specjalistami z rożnych dziedzin, dzięki czemu możemy oferować szeroki zakres usług. Niezależnie od rodzaju działań jakie potrzebne są do osiągnięcia najlepszych efektów – jesteśmy przygotowani na każda sytuacje. Nie zamykamy się w konkretnych rejonach reklamy, PR i marketingu – zamiast proponować narzędzia, my używamy ich tak, by przyniosły jak najlepsze korzyści dla naszych klientów.

4. Doświadczenie. Od sioedmiu lat ciagle rozwijamy sie i dynamicznie rośniemy. Zbieramy cenne doswiadczenia oraz nawiązujemy nowe kontakty. W kazdej z naszych kreacji mieszamy najskuteczniejsze techniki z rożnych dziedzin działalnosci. Znajomosc mechanizmów Public Relations sprawia, ze nasze reklamy docieraja do szerszej grupy klientów. Doswiadczenie w obszarach e-commerce przekuwamy w trafna reklamę sprzedażny tradycyjnej. Dzieki szerokiemu spektrum naszych działań, nasze doswiadczenia procentuja podwójnie.

Dlaczego my

Nie utrzymujemy armii pracowników. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie tworząc odpowiedni zespół. Dzięki temu masz gwarancję, że programista nie będzie pisał tekstów reklamowych, a ilustrator nie będzie robił animacji. Wybierzemy ludzi, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. I tylko tych, którzy są Ci naprawdę potrzebni.

Jesteśmy samodzielni

Jeżeli chronicznie brakuje Ci czasu, postaramy się działać samodzielnie w możliwie szerokim zakresie. Rozumiemy, ile obowiązków ciąży na Tobie, dlatego nie będziemy Cię obarczać następnymi. Zajmiemy się wszystkim sami, zaplanujemy każdy szczegół działania i dopilnujemy jego realizacji.

Lubimy naszą pracę

Przygotujemy Ci kilka propozycji, a Ty sam wybierzesz strategię, która odpowiada Ci najbardziej. Postaramy się w prosty sposób wytłumaczyć Ci jak działają zaproponowane przez nas mechanizmy PR i reklamy, oraz jakich skutków możesz się spodziewać.

Mamy fantazję

Nie lubimy rutyny, dlatego staramy się, żeby każda nasza nowa realizacja pozytywnie różniła się od poprzedniej. Nawet stałych klientów staramy się zaskakiwać nowymi pomysłami, bo biznes nie musi być nudny.